Merrell J066830 TRAIL GLOVE 6 high rise

sivá
Obdobie
jarné/jesenné

• , zakúpené v Sanasport

ešte testujem, ale prvý dojem veľmi dobrý. pozor však na veľkosť. objednávala som podľa veľkostnej tabuľky (merala som chodidlo), ale prišlo mi malé číslo. odporúčam teda ostať pri veľkosti, akú bežne nosíte (ja mám nakoniec o pol čísla menšie, ako bežne)

Značka
sivá
Obdobie
jarné/jesenné

Dámska barefoot obuv Merrell TRAIL GLOVE 6 je šiestou verziou tejto minimalistickej obuvi. Bola navrhnutá tak, aby kopírovala tvar chodidla a ponúkala rovnaký prirodzený došľap ako pri bosom chodidle. Najnovšia verzia sa vyznačuje vylepšeným tvarom a zvýšenou odolnosťou proti oderu. Zvršok zo 65 % recyklovateľnej sieťoviny 100 % recyklovateľné šnurovanie Recyklovateľná výstuž z TPU 40 % recyklovateľná podšívka z materiálu Mesh Medzipodrážka z peny EVA so 100 % recyklovateľnou vrchnou vrstvou Konštrukcia Merrell Barefoot 2 podporuje prirodzený došľap Zvýšená ochrana proti skalným platničkám Výkonná penová medzipodrážka BLOOM® Gumová podrážka Vibram® TC5+ poskytuje vynikajúcu priľnavosť a trakciu v rôznorodom teréne Vibram® TC5+ Vibram® Podrážka TC5+ poskytuje vynikajúcu priľnavosť a trakciu v rôznorodom teréne. EVA Vysoko funkčná pena EVA na tlmenie nárazov. Materiál s pórovitou štruktúrou, ktorý sa vyznačuje veľmi nízkou hmotnosťou a vynikajúcimi tlmiacimi vlastnosťami, je najpoužívanejším materiálom na medzipodrážky obuvi. BAREFOOT Anatomický tvar poskytuje prirodzené pohodlie. Prispôsobivé materiály a minimalistická konštrukcia. Nulový sklon podrážky prináša prirodzenú chôdzu.

Na sklade • Viac variantovDoplnkové služby98 % • 519 recenziíĎalšie informácie

1zákazník odporúča produkt